Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Titans (2018) me Titra Shqip: 3x3

Hank & Dove

Pas zbulimit të një varri bosh, Titanët konfirmojnë se një mik i vjetër është gjallë – dhe prapa kërcënimit të fundit në shfaqje të qytetit. Pastaj, kur një Titan bie në kurthin e Red Hood, ekipi garon kundër orës për të shpëtuar një nga të tyret.

Titans: 3×3 me Titra Shqip
Aug. 12, 2021
Shpërndarë0