Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Titans (2018) me Titra Shqip: 3x2

Red Hood

Me Joker jashtë loje, Kapuçi misterioz i Kuq merr përgjegjësinë. Por pasi i ktheu Titanët në Gotham City, Dick përballet me keqbërësin më të ri të qytetit – dhe identitetin e tij tronditës të vërtetë.

Titans: 3×2 me Titra Shqip
Aug. 12, 2021
Shpërndarë0