Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Titans (2018) me Titra Shqip: 3x11

The Call Is Coming From Inside the House

Ndërsa Crane vë pamjet e tij përfundimtare në Nightwing, Gar dhe Rachel hetojnë vendin e rilindjes së Red Hood, Donna dhe Tim lidhen përsëri në botën reale dhe Kory mëson të vërtetën për të kaluarën e saj.

Titans: 3×11 me Titra Shqip
Oct. 07, 2021
Shpërndarë0