Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Titans (2018) me Titra Shqip: 3x1

Barbara Gordon

I dëshpëruar për të lënë gjurmët e tij, Jason Todd përballet me Joker një herë e përgjithmonë. Por kur pasojat fatale vijnë, Dik Grajson detyrohet të largohet nga Titanët dhe të kthehet në Gotham City.

Titans: 3×1 me Titra Shqip
Titans: 3×1 me Titra Shqip
Titans: 3×1 me Titra Shqip
Titans: 3×1 me Titra Shqip
Titans: 3×1 me Titra Shqip
Titans: 3×1 me Titra Shqip
Titans: 3×1 me Titra Shqip
Titans: 3×1 me Titra Shqip
Titans: 3×1 me Titra Shqip
Titans: 3×1 me Titra Shqip
Aug. 12, 2021
Shpërndarë0