Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Titans (2018) me Titra Shqip: 1x1

Titans

Rachel Roth, një adoleshente e përhumbur nga vizionet dhe fuqitë e errëta, bie nën krahun e detektivit Dick Grayson. Ne gjithashtu takojmë Kory Anders dhe Beast Boy Gar Logan.

Titans: 1×1 me Titra Shqip
Titans: 1×1 me Titra Shqip
Titans: 1×1 me Titra Shqip
Titans: 1×1 me Titra Shqip
Titans: 1×1 me Titra Shqip
Titans: 1×1 me Titra Shqip
Titans: 1×1 me Titra Shqip
Titans: 1×1 me Titra Shqip
Titans: 1×1 me Titra Shqip
Titans: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 12, 2018
Shpërndarë0