Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Wire (2002) me Titra Shqip: 1x9

Game Day

“Ndoshta fituam.” – Herc.

Freamon i vë Sydnorin dhe Prezin në gjurmët e parave të organizatës Barksdale. Avon dhe Proposition Joe, një tregtar i madh droge nga ana lindore, organizojnë një lojë basketbolli. Kjo ngjarje i lejon njësisë hetimore të shohë burrin në qendër të hetimit të tyre për herë të parë. Disa ditë më vonë, Omar përpiqet të vrasë Avon, por plagoset në sulm.

The Wire: 1×9 me Titra Shqip
The Wire: 1×9 me Titra Shqip
The Wire: 1×9 me Titra Shqip
The Wire: 1×9 me Titra Shqip
The Wire: 1×9 me Titra Shqip
The Wire: 1×9 me Titra Shqip
The Wire: 1×9 me Titra Shqip
The Wire: 1×9 me Titra Shqip
Aug. 04, 2002
Shpërndarë0