Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Wire (2002) me Titra Shqip: 1x8

Lessons

“Ejani te mbreti, bëni mirë mos të mungoni.” – Omar.

McNulty përdor djemtë e tij për të përndjekur Stringer pas një takimi të rastësishëm në një supermarket lokal. Greggs dhe Carver arrestojnë një shofer ndërsa marrin një shumë të madhe parash nga burrat e Barksdale, por më pas detyrohen të kthejnë paratë kur zbulohet se subjekti është shoferi i senatorit Clay Davis. Daniels i tregon gruas së tij Marla se çfarë ndodhi.

The Wire: 1×8 me Titra Shqip
The Wire: 1×8 me Titra Shqip
The Wire: 1×8 me Titra Shqip
The Wire: 1×8 me Titra Shqip
The Wire: 1×8 me Titra Shqip
The Wire: 1×8 me Titra Shqip
The Wire: 1×8 me Titra Shqip
Jul. 28, 2002
Shpërndarë0