Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Wire (2002) me Titra Shqip: 1x7

One Arrest

“Një burrë duhet të ketë një kod.” – Bunk.

Duke përdorur informacionin e marrë nga përgjimet, detektivët Greggs Herc, Carver dhe Sydnor ndalojnë një korrier me furnizime për “gropën”. Avon shqetësohet për një spiun të mundshëm dhe Stringer ngatërron hetimin e ekipit duke udhëzuar me kujdes djemtë e tij që të ndalojnë përdorimin e celularëve. Rawls shtyn disa detektivë në ekip për informacion mbi rastin.

The Wire: 1×7 me Titra Shqip
The Wire: 1×7 me Titra Shqip
The Wire: 1×7 me Titra Shqip
The Wire: 1×7 me Titra Shqip
The Wire: 1×7 me Titra Shqip
The Wire: 1×7 me Titra Shqip
The Wire: 1×7 me Titra Shqip
Jul. 21, 2002
Shpërndarë0