Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Wire (2002) me Titra Shqip: 1x6

The Wire

“… dhe të gjitha pjesët kanë rëndësi.” – Freamon.

Trupi i përgjakur i Brandonit gjendet pranë “gropës”. Wallace është i shqetësuar nga ajo që ndodhi, veçanërisht pasi Avon e shpërblen atë për pjesën e tij në vrasje. Njësia e hetimit kontrollon telefonat në “gropë”, por Daniels përplaset me majorin William Rawls, kreu i seksionit të vrasjeve, kur ky i fundit mëson se një përgjim mund të përdoret për të mbyllur tre raste të tjera vrasjesh akoma të pa mbyllura.

The Wire: 1×6 me Titra Shqip
The Wire: 1×6 me Titra Shqip
The Wire: 1×6 me Titra Shqip
The Wire: 1×6 me Titra Shqip
The Wire: 1×6 me Titra Shqip
The Wire: 1×6 me Titra Shqip
The Wire: 1×6 me Titra Shqip
Jul. 07, 2002
Shpërndarë0