Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Wire (2002) me Titra Shqip: 1x5

The Pager

“.. pak ngadalë, pak vonë”. – Avon Barksdale.

Stringer paralajmëron D’Angelo se mund të ketë një spiun mes djemve të tij. Njësia e hetimit merr autorizimin për të klonuar figurën e D’Angelos, por mbeten të hutuar në lidhje me përmbajtjen e përgjimeve. Prez fillon të shpengojë veten në sytë e kolegëve të tij kur arrin të thyejë kodin e përdorur nga burrat e Barksdale për të komunikuar me paisjet njeri-kërkuese. Ndërkohë, Wallace lokalizon Brandon, një anëtar i bandës së Omarit, dhe ia kalon informacionin Stringer Bell.

The Wire: 1×5 me Titra Shqip
The Wire: 1×5 me Titra Shqip
The Wire: 1×5 me Titra Shqip
The Wire: 1×5 me Titra Shqip
The Wire: 1×5 me Titra Shqip
The Wire: 1×5 me Titra Shqip
The Wire: 1×5 me Titra Shqip
Jun. 30, 2002
Shpërndarë0