Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Wire (2002) me Titra Shqip: 1x4

Old Cases

“Është një vijë e hollë” midis parajsës dhe këtu “. – Bubbles.

Bodie zgjohet në burgun e të miturve në Washington D.C., por arrin të ikë para se Herc dhe Carver të mbërrijnë për ta marrë në pyetje. Avon debaton me njerëzit e tij për stokun e vjedhur të drogës dhe i jep një shpërblim Omarit dhe bandës së tij. McNulty dhe Bunk Moreland, kolegu i tij për vrasje, hetojnë një rast të vjetër që mund të lidhet me D’angelo.

The Wire: 1×4 me Titra Shqip
The Wire: 1×4 me Titra Shqip
The Wire: 1×4 me Titra Shqip
The Wire: 1×4 me Titra Shqip
The Wire: 1×4 me Titra Shqip
The Wire: 1×4 me Titra Shqip
The Wire: 1×4 me Titra Shqip
Jun. 23, 2002
Shpërndarë0