Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Wire (2002) me Titra Shqip: 1x3

The Buys

“Mbreti qëndron mbret.” – D’Angelo.

Bastisja e kullave shkakton një trazirë të vogël, publicitet të keq për ekipin, plagosjen e Herc dhe caktimin e Prez në postet administrative. D’angelo u tregon tregtarëve të rinj të drogës Wallace dhe Bodie Broadus për rolin e tyre në organizatën Barksdale. Njësia speciale më në fund fillon të marrë një rezultat kur Lester Freamon merr një fotografi të vjetër të Avon Barksdale. Ndërkohë, grabitësi Omar Little përfiton nga një shpërqendrim nga djemtë e D’angelos dhe vjedh grumbullin e tyre të drogës. Menjëherë pas kësaj, “gropa” kontrollohet nga policia dhe Bodie rrihet pasi goditi një oficer, por policët nuk gjejnë asgjë për shkak të grabitjes së Omarit.

The Wire: 1×3 me Titra Shqip
The Wire: 1×3 me Titra Shqip
The Wire: 1×3 me Titra Shqip
The Wire: 1×3 me Titra Shqip
Jun. 16, 2002
Shpërndarë0