Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Wire (2002) me Titra Shqip: 1x2

The Detail

“Nuk mund të humbësh nëse nuk luan.” – Marla Daniels.

Dëshmitari që dëshmoi kundër D’angelo u vra dhe organizata Barksdale është e dyshuar. Teamshtë formuar një ekip special për të gëlltitur aktivitetet kriminale në rritje të kësaj organizate. Nënkoloneli i ekipit Cedric Daniels është i shqetësuar për cilësinë e agjentëve që përbëjnë ekipin, ndërsa detektivi McNulty është i shqetësuar për qëllimet e Departamentit në lidhje me hetimin. Kima Gregg, e mbrojtura e Daniels, përdor Bubbles si një informator për të identifikuar anëtarët e organizatës Barksdale. Sidoqoftë, dyshimet e Daniels për paaftësinë e anëtarëve të tjerë të ekipit zbulohen kur detektivët Herc, Carver dhe Prez bastisin kullat, një zonë tregtare e kontrolluar nga Barksdale, West Side, natën vonë dhe rrezikojnë të linçohen nga banorët e lagjes.

The Wire: 1×2 me Titra Shqip
The Wire: 1×2 me Titra Shqip
Jun. 09, 2002
Shpërndarë0