Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The Wire (2002) me Titra Shqip: 1x13

Sentencing (Fundi Sezonit 1)

“të gjithë ne lojë…” – Traditional West Baltimore.

Provat e Daniels dhe McNulty, të cilat demaskojnë një rast korrupsioni politik, refuzohen nga FBI; agjentët gjithashtu përballen me zemërimin e eprorëve të tyre për injorimin e urdhrave për të mbyllur çështjen shpejt. Më në fund, biznesi rifillon në Gropë, me Bodie dhe Poot në krye.

The Wire: 1×13 me Titra Shqip
The Wire: 1×13 me Titra Shqip
The Wire: 1×13 me Titra Shqip
The Wire: 1×13 me Titra Shqip
The Wire: 1×13 me Titra Shqip
The Wire: 1×13 me Titra Shqip
The Wire: 1×13 me Titra Shqip
Sep. 08, 2002
Shpërndarë0