Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The Wire (2002) me Titra Shqip: 1x12

Cleaning Up

“Ky jam unë, yo, pikërisht këtu.” – Wallace.

Avon dhe Stringer takohen me avokatin e tyre, Maurice Levy, për të analizuar një humbje të mundshme në prag të goditjes. Wallace kthehet në Gropë dhe kërkon që të ripranohet, por Stringer ka një plan tjetër; më në fund, pasi ka humbur përgjuesat, ekipi provon një qasje të re dhe instalon një video kamera në klubin Avon.

The Wire: 1×12 me Titra Shqip
The Wire: 1×12 me Titra Shqip
The Wire: 1×12 me Titra Shqip
The Wire: 1×12 me Titra Shqip
The Wire: 1×12 me Titra Shqip
The Wire: 1×12 me Titra Shqip
Sep. 01, 2002
Shpërndarë0