Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The Wire (2002) me Titra Shqip: 1x11

The Hunt

“Drogohu në tryezën e mallkuar.” – Daniels.

Ndërsa jeta e Gregg është në rrezik të madh, Daniels detyrohet të ndalojë Operacionin Barksdale; dora e ekipit detyrohet nga dëshira e komisionerit për operacione spektakolare, dhe kështu ata janë të detyruar të kryejnë një seri goditjesh dhe arrestimesh veçanërisht të zhurmshme.

The Wire: 1×11 me Titra Shqip
The Wire: 1×11 me Titra Shqip
The Wire: 1×11 me Titra Shqip
The Wire: 1×11 me Titra Shqip
The Wire: 1×11 me Titra Shqip
The Wire: 1×11 me Titra Shqip
The Wire: 1×11 me Titra Shqip
The Wire: 1×11 me Titra Shqip
Aug. 18, 2002
Shpërndarë0