Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The Wire (2002) me Titra Shqip: 1x10

The Cost

“Dhe pastaj hodhi byzylykët …” – Greggs.

Pasi qëndroi i pastër për tre ditë, Bubbles merr disa këshilla nga një ish -narkoman. Avon dhe Stringer mbyllin radhët pas pritës së dështuar të Omarit. Ekipi gjen një depo të madhe droge të organizatës Barksdale, por një operacion i fshehtë ka pasoja të tmerrshme. Omar dhe Stringer Bell takohen për të arritur një marrëveshje.

The Wire: 1×10 me Titra Shqip
The Wire: 1×10 me Titra Shqip
The Wire: 1×10 me Titra Shqip
The Wire: 1×10 me Titra Shqip
The Wire: 1×10 me Titra Shqip
The Wire: 1×10 me Titra Shqip
The Wire: 1×10 me Titra Shqip
The Wire: 1×10 me Titra Shqip
Aug. 11, 2002
Shpërndarë0