Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 53 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Wire (2002) me Titra Shqip: 1x1

The Target

“… kur nuk është radha juaj.” – McNulty.

Detektivi i vrasjeve Jimmy McNulty merr pjesë në gjyqin e vrasjes së një tregtari droge të nivelit të mesëm, D’Angelo Barksdale, dhe kupton se dëshmitari kryesor në procedurë ka tërhequr deklaratën e tij. McNulty njeh trafikantin me ndikim të drogës Stringer Bell në sallën e gjyqit dhe beson se ai manipuloi gjyqin. McNulty anashkalon hierarkinë e departamentit të policisë dhe i tregon gjyqtarit gjithçka, i cili fillon të bëjë presion ndaj zyrtarëve të lartë të departamentit për të hapur një hetim për incidentin. D’Angelo shpallet i pafajshëm dhe kthehet në punë për bandën e shpërndarësve të drogës të kontrolluar nga xhaxhai i tij Avon Barksdale, duke u zhvendosur në një zonë më pak të rëndësishme tregtare të quajtur “gropa”. Ndërkohë, drogaxhiu Bubbles bëhet mentori i një të droguari tjetër pas një mashtrimi të keq-konceptuar që ka çuar në pasoja të dhunshme.

The Wire: 1×1 me Titra Shqip
The Wire: 1×1 me Titra Shqip
The Wire: 1×1 me Titra Shqip
Jun. 02, 2002
Shpërndarë0