Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip: 1x3

A Place of Safety

Moiraine dhe Lan gjejnë ndihmë në një lagje të papritur dhe të padëshiruar, ndërsa fshatarët e ndarë përpiqen të gjejnë rrugën e tyre për t’u kthyer tek njëri-tjetri, ose të paktën për t’u strehuar. Por të gjithë së shpejti mësojnë se sa larg shtrihet shtrirja e Dark One dhe sa pak mund të besojnë në rrugë.

The Wheel of Time: 1×3 me Titra Shqip
Nov. 18, 2021
Shpërndarë0