Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 76 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip: 1x2

Shadow's Waiting

Moiraine dhe Lan i çojnë katër djemtë drejt sigurisë, të pasigurt se cili prej tyre mishëron profecinë. Por të katër miqtë janë po aq të dyshimtë për shpëtimtarët e tyre, veçanërisht duke parë se sa larg Moiraine është gati të shkojë në misionin e saj dhe sa i gatshëm është Lan t’i çojë ata në rrugë të gabuar.

The Wheel of Time: 1×2 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×2 me Titra Shqip
Nov. 18, 2021
Shpërndarë0