Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 101 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip: 1x1

Leavetaking

Një fisnike misterioze mbërrin në një fshat të largët në male, duke pretenduar se një nga pesë të rinjtë është rimishërimi i një fuqie të lashtë që dikur shkatërroi botën dhe do ta bëjë këtë përsëri, nëse nuk mund të zbulojë se kush është. Por ata kanë më pak kohë sesa mendojnë.

The Wheel of Time: 1×1 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×1 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×1 me Titra Shqip
Nov. 18, 2021
Shpërndarë0