Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Walking Dead (2010) me Titra Shqip: 11x5

Out of the Ashes

Aaron, Carol, Lydia dhe Jerry shkojnë në rrënojat e Hilltop për mjete farkëtari dhe lojëra aty pranë; Grupi i Eugene kalon përmes orientimit në Komonuelth; Megi dhe Negan ecin nëpër pyll; Judith dhe fëmijët përplasen me adoleshentët.

The Walking Dead: 11×5 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×5 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×5 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×5 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×5 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×5 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×5 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×5 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×5 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×5 me Titra Shqip
Sep. 19, 2021
Shpërndarë0