Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 4x9

O Come, All Ye Faithful

Stefan dhe Caroline nuk pajtohen me Tyler mbi planet e Tyler për Klaus dhe hibridet. Ndërkohë, Kalus bën një zbulim që krijon kaos dhe dhunë të mëtejshme. Elena dhe Damon po merren me Jeremy nën ndikimin e tatuazhit të gjahtarit. Profesor Shane zbulon një pasazh në historinë e të Pestëve që e lë bandën në tronditje.

The Vampire Diaries: 4×9 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×9 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×9 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×9 me Titra Shqip
Dec. 13, 2012
Shpërndarë0