Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 4x7

My Brother’s Keeper

Caroline bën çmos për t’i dhënë Stefanit dhe Elenës mbështetje morale gjatë një kohe të vështirë. Damon përpiqet të bëjë që vëllai i tij të hetojë Profesor Shane, por Stefan është i vendosur të vazhdojë planin e Klaus. Gjatë zgjedhjeve vjetore të Miss Mystic Falls, Elena dhe Caroline i japin këshilla April që ka aplikuar. Jeremy alarmohet nga makthet jashtëzakonisht të gjalla dhe i drejtohet Matit për këshilla.

The Vampire Diaries: 4×7 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×7 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×7 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×7 me Titra Shqip
Nov. 29, 2012
Shpërndarë0