Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 4x4

The Five

Damon viziton Whitmore College me Elena dhe Bonnie dhe ata gjejnë profesorin Shane i cili ka marrë përsipër nga gjyshja e Bonnie si eksperte në okultizëm. Gjatë një feste vëllazërie, Damon shfrytëzon rastin për të mësuar Elenën se si të zgjedhë një viktimë. Përpjekjet e Rebekës për të blerë faljen e Matit dështojnë. Klaus i beson motrës së tij për zbulimin e Njërit prej të Pestëve.

The Vampire Diaries: 4×4 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×4 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×4 me Titra Shqip
Nov. 01, 2012
Shpërndarë0