Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 4x3

The Rager

Connor vazhdon kërkimin e tij për të zbuluar sekretet e Mystic Falls dhe përpiqet ta bëjë Jeremy të punojë me të. Damon dhe Klaus, me ndihmën e Fell, marrin në pyetje Connor, por takimi përfundon keq. Elena përpiqet të ruajë normalitetin me çdo kusht me ndihmën e Matt dhe Caroline, por ardhja e Rebekës në shkollë e përkeqëson situatën. Ndërkohë, Rebeka kupton vetminë e saj dhe përpiqet të lidhet me April. Tyler merr një vizitë të papritur nga Hayley, një ujk që e ka ndihmuar atë në të kaluarën.

The Vampire Diaries: 4×3 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×3 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×3 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×3 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×3 me Titra Shqip
Oct. 25, 2012
Shpërndarë0