Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 4x2

Memorial

Elena përpiqet të përballojë ndryshimet që po ndodhin në jetën e saj pas transformimit pasi dy vëllezërit gati sa nuk goditen për të vendosur se çfarë është më e mira për të. Damon vendos të ndihmojë Elenën në mënyrën e tij dhe i kërkon asaj të mbajë sekretin nga Stefan. Ndërkohë, një i panjohur arrin në qytet, Connor Jordan, i cili fillon t’i bëjë pyetje sherifit dhe kryebashkiakut. Veprimet e Jordanit e bindin Stefanin se ai është një gjahtar i rrezikshëm vampirësh. Jeremy dhe Matt janë të befasuar kur kanë takojnë April, një vajzë që dikur ishte në një akademi jashtë qytetit dhe tani po ndjek shkollën e mesme në Mystic Falls. Elena rrezikon të humbasë kontrollin por Caroline ndërhyn menjëherë. Damon i beson një personi të papritur.

The Vampire Diaries: 4×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×2 me Titra Shqip
Oct. 18, 2012
Shpërndarë0