Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 4x10

After School Special

Rebeka rishfaqet në korridoret e Mystic Falls High dhe kontakton menjëherë Stefanin, Elenën dhe Caroline për të zbuluar të dhëna të mëtejshme për kurën. Babai i Bonnie-t, Rudy Owens, pranon rolin e kryebashkiakut duke marrë përkohësisht detyrën nga nëna e Tyler. Profesor Shane vazhdon të inkurajojë Bonnie-n që të njihet sërish me fuqitë e saj, por pasi i zbuloi shumë nga sekretet e saj personit të gabuar, ajo e gjen veten në rrezik. Ndërkohë, Damon dhe Matt po stërvitin Jeremy-n që të bëhet një gjuetar vampirësh, por Klaus nuk është i kënaqur dhe kërkon rezultate më të shpejta.

The Vampire Diaries: 4×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×10 me Titra Shqip
Jan. 17, 2013
Shpërndarë0