Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 4x1

Growing Pains

Elena zgjohet një ditë pas aksidentit dhe përballet me një vendim të tmerrshëm: të bëhet një vampire ose të vdesë. Stefan i premton Elenës se ai dhe Boni do të bëjnë çmos për të gjetur një zgjidhje. Ndërkohë, Damon është zemëruar me vëllain e tij për atë që ndodhi dhe për mos mbrojtjen e Elenës. Bonnie paguan një çmim të tmerrshëm për përpjekjen për të ndryshuar fatin e Elenës. Damon e heq zemërimin dhe zhgënjimin e tij ndaj Matt.

The Vampire Diaries: 4×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×1 me Titra Shqip
Oct. 11, 2012
Shpërndarë0