Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x9

Homecoming

Elena është hutuar pasi Rebekah i thotë asaj kuptimin e vërtetë të mbrëmjes së maturës. Veprimet e Tyler lënë Matt dhe Caroline të tronditur. Gjërat kthehen nga e keqja në më keq kur Klaus vendos të vërë në veprim planin e tij dhe Damon përpiqet ta parandalojë atë, duke shkaktuar një zhvillim të papritur dhe të tmerrshëm.

The Vampire Diaries: 3×9 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×9 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×9 me Titra Shqip
Nov. 10, 2011
Shpërndarë0