Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x8

Ordinary People

Elena dhe Bonnie ndihmojnë Alaric të deshifrojë kuptimin që qëndron pas zbulimit të tij të fundit. Rebekah zbulon disa nga sekretet e saj familjare dhe një pjesë të së kaluarës së saj të dhunshme me Klaus dhe Elijah.

The Vampire Diaries: 3×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×8 me Titra Shqip
Nov. 03, 2011
Shpërndarë0