Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x6

Smells Like Teen Spirit

Në ditën e parë të vitit të tyre të fundit shkollor Elena, Matt, Bonnie dhe Caroline janë ende duke u marrë me ngjarjet e fundit edhe pse Tyler duket se është më i lumtur se sa duhet. Damon është i irrituar me mysafirin e papritur në shtëpinë e tij.

The Vampire Diaries: 3×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×6 me Titra Shqip
Oct. 20, 2011
Shpërndarë0