Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x5

The Reckoning

Elena, Bonnie, Matt dhe Tyler vendosin të dëgjojnë Caroline dhe të festojnë Senior Prank Night por mysafirë të paftuar e komplikojnë situatën. Damon bind Jeremy se lidhja e tij me palën tjetër mund të jetë mënyra për të mposhtur Klaus. Në vend të kësaj, Klaus po e përdor Stefanin për një plan të rrezikshëm dhe brutal.

The Vampire Diaries: 3×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×5 me Titra Shqip
Oct. 13, 2011
Shpërndarë0