Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x22

The Departed (Fundi i Sezonit 3)

I vendosur për të mbrojtur motrën e tij, Jeremy merr një vendim që do të ndryshojë gjithçka. Duke reflektuar mbi situatën aktuale, Elena mendon përsëri në të kaluarën dhe sa më të thjeshta ishin gjërat para se të takonte Damon dhe Stefan. Stefan dhe Damon largohen nga qyteti së bashku në një mision, por ndahen kur Elena ka nevojë për ndihmë. Caroline dhe Tyler detyrohen të marrin një vendim që do të ndryshojë jetën e tyre. Bonnie bën një marrëveshje të fshehtë që do të ketë pasoja të tmerrshme.

The Vampire Diaries: 3×22 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×22 me Titra Shqip
May. 10, 2012
Shpërndarë0