Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x21

Before Sunset

Klaus dëshiron të largohet nga qyteti me Elenën, por gjen një armik të papritur që i pengon. Elena është e vendosur të mbrojë Caroline, Damon dhe Stefan i drejtohen Tyler për ndihmë ndërsa Bonnie dhe Jeremy marrin një rrezik të madh për t’u siguruar që magjia është efektive. Damon dhe Stefan flasin sinqerisht për të ardhmen e tyre.

The Vampire Diaries: 3×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×21 me Titra Shqip
May. 03, 2012
Shpërndarë0