Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x20

Do Not Go Gentle

Alaric gjen një aleat të papritur për ta udhëhequr atë në rrugën e tij të re të rrezikshme. Damon dhe Meredith përpiqen të kuptojnë se cila do të jetë lëvizja e tyre e ardhshme. Gjatë mbrëmjes së shkollës së mesme, Bonnie i kërkon Jamie ta shoqërojë dhe me sugjerimin e Caroline, Elena i kërkon Stefanit të jetë kalorësi i saj. Caroline është e lumtur të shohë përsëri Tyler që dëshiron ta joshë përsëri, por Klaus ka plane të tjera për të. Vallëzimi merr një kthesë të papritur dhe të rrezikshme dhe Damon dhe Stefan kuptojnë se kanë nevojë për ndihmën e Matt, Jeremy dhe Bonnie për të luftuar një magji që mund të ketë pasoja të tmerrshme për të gjithë.

The Vampire Diaries: 3×20 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×20 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×20 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×20 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×20 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×20 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×20 me Titra Shqip
Apr. 26, 2012
Shpërndarë0