Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x2

The Hybrid

Klaus përpiqet të vërë në lëvizje planin e tij për të fituar edhe më shumë pushtet. Alaric dhe Damon bashkohen me Elena në kërkimin e tyre për Stefan por plani vë në rrezik jetën e Damon. Jeremy i kërkon Matt ndihmë për të kuptuar se çfarë duan fantazmat prej tij.

The Vampire Diaries: 3×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×2 me Titra Shqip
Sep. 22, 2011
Shpërndarë0