Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x19

Heart of Darkness

Elena dhe Damon udhëtojnë për në Denver për t’u siguruar që Jeremy është i sigurt dhe për t’i kërkuar ndihmë për të mësuar rreth prejardhjes së vampirëve shumë të lashtë. Fatkeqësisht, ata e kuptojnë se Jeremy është duke qëndruar në shoqëri të keqe. Stefan dhe Klaus arrijnë kufijtë e tyre për të gjetur armën e humbur, Caroline është e lumtur me kthimin e Tyler në qytet, por ky i fundit dyshon se ka diçka mes saj dhe Klaus.

The Vampire Diaries: 3×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×19 me Titra Shqip
Apr. 19, 2012
Shpërndarë0