Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x18

The Murder of One

Damon dhe Stefan janë përqendruar në një plan të ri për të shkatërruar Klaus dhe për të informuar Elenën, Caroline dhe Matt për planin. Klaus kërcënon një person që është afër zemrës së Bonnie dhe Bonnie nuk mund të mos pranojë kushtet e tij. Rebeka gjen një mënyrë për ta bërë Finin të bashkëpunojë me të dhe Klaus.

The Vampire Diaries: 3×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×18 me Titra Shqip
Mar. 29, 2012
Shpërndarë0