Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x17

Break On Through

Damon takon Sage përsëri pas njëqind vjetësh që kur u takuan për herë të fundit. Gjatë ceremonisë së restaurimit të Urës Wickery, Damon mëson pse Sage u shfaq përsëri. Abby ka probleme të përballojë realitetin e saj të ri dhe Caroline dhe Bonnie përpiqen ta ndihmojnë atë të kalojë.

The Vampire Diaries: 3×17 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×17 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×17 me Titra Shqip
Mar. 22, 2012
Shpërndarë0