Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x16

1912

Vrasjet e fundit Mystic Falls i kujtojnë Damon -it një seri vrasjesh të ndodhura njëqind vjet më parë. Në 1912 Damon takoi një vampire të bukur të quajtur Sage, nga e cili mësoi një mënyrë jetese krejtësisht të ndryshme nga e tija. Sherifi paralajmëron Damon që të qëndrojë larg hetimit, por Damon është i bindur se po dyshon për personin e gabuar. Elena dhe Matt duhet të shkelin ligjin për të kërkuar prova që Dr. Fell është në të vërtetë vrasësi.

The Vampire Diaries: 3×16 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×16 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×16 me Titra Shqip
Mar. 15, 2012
Shpërndarë0