Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x15

All My Children

Elena është e mërzitur kur mëson për aventurën e fundit të Damon dhe është e frustruar që asnjë nga miqtë e saj nuk pajtohet me pikëpamjen e saj për gjërat. Bonnie dhe Abby marrin pjesë në një ritual për të qetësuar shpirtrat e natyrës. Elia i jep një ultimatum të rrezikshëm Stefanit dhe Damon, i cili vë në rrezik jetën e Elenës dhe i detyron dy vampirët të kërkojnë ndihmë nga Alaric dhe Meredith.

The Vampire Diaries: 3×15 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×15 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×15 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×15 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×15 me Titra Shqip
Feb. 16, 2012
Shpërndarë0