Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x14

Dangerous Liaisons

Damon dhe Stefan shoqërojnë Elenën në një ballo zyrtare të mbajtur në rezidencën e Klaus. Gjatë festës, Elena zbulon një plan që mund të shkaktojë vdekjen e shumë njerëzve dhe duhet të vendosë kujt t’i raportojë këtë informacion. Klaus i tregon Caroline një anë tjetër të vetes.

The Vampire Diaries: 3×14 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×14 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×14 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×14 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×14 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×14 me Titra Shqip
Feb. 09, 2012
Shpërndarë0