Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x13

Bringing Out the Dead

Sherif Forbes i jep Alaric dhe Elena një lajm të keq për një armë të përdorur kohët e fundit në një vrasje. Stefan regjistron Bonnie dhe Abby për ndihmë për të gjetur një mënyrë për të vrarë Klaus, ndërsa Damon i drejtohet një të njohuri të vjetër për të dalë me një plan. Klaus gjithashtu po organizohet dhe gjatë një darke shumë të pazakontë, ai zbulon një histori tjetër të familjes së tij, por një vizitor surprizë i jep fund festës. Caroline nuk mund të parandalojë një tragjedi dhe është zemërthyer.

The Vampire Diaries: 3×13 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×13 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×13 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×13 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×13 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×13 me Titra Shqip
Feb. 02, 2012
Shpërndarë0