Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x12

The Ties That Bind

Bonnie është e bindur se ëndrrat që ajo po sheh për Klaus do ta ndihmojnë atë të gjejë një mënyrë për ta vrarë atë. Ëndrrat e përsëritura gjithashtu e bëjnë Bonnie të ribashkohet me nënën e saj Abby, të cilën nuk e ka parë në 15 vjet. Në fermën e Abby, Elena dhe Bonnie takojnë Jamie, një djalë që Abby e ka adoptuar praktikisht për disa vjet. Edhe pse ardhja e Bonnie befason Abby, ajo përpiqet të shpjegojë arsyet e sjelljes së saj në të kaluarën. Tyler kthehet në një aleat të papritur për të rimarrë lirinë e tij. Damon është i intriguar nga Dr. Fell, ndërsa Klaus dhe Stefan vazhdojnë negociatat e tyre të dhunshme.

The Vampire Diaries: 3×12 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×12 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×12 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×12 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×12 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×12 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×12 me Titra Shqip
Jan. 19, 2012
Shpërndarë0