Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x11

Our Town

Elena, Bonnie dhe Matt organizojnë një festë surprizë për ditëlindjen e Caroline. Stefan dhe Damon nuk mund të bien dakord se si të sillen me Klaus. Alaric has në Dr. Fell gjatë një takimi të Fondacionit. Tyler nuk pranon t’i bindet urdhrit të fundit të Klaus dhe befasohet kur Klaus nuk ngre asnjë kundërshtim.

The Vampire Diaries: 3×11 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×11 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×11 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×11 me Titra Shqip
Jan. 12, 2012
Shpërndarë0