Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x10

The New Deal

Stefan ka fshehur arkivole me trupat e familjes së Klaus dhe Klaus kërcënon Damon dhe Elena duke thënë se askush nuk do të jetë i sigurt derisa të gjejë Stefan dhe familjen e tij. Tyler vazhdon të përfitojë nga fuqitë e tij të reja, por më pas duhet të përballet me pasojat e veprimeve të tij. Pas një aksidenti të tmerrshëm, Elena dhe Alaric shqetësohen për shëndetin dhe gjendjen mendore të Jeremy. Alaric takohet me Dr. Fell, i cili është i impresionuar me shërimin e tij të shpejtë.

The Vampire Diaries: 3×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×10 me Titra Shqip
Jan. 05, 2012
Shpërndarë0