Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x1

The Birthday

Elena është gati të festojë 18 vjetorin e saj të lindjes, por ajo dhe Damon janë të zënë duke kërkuar të dhëna për të zbuluar se çfarë i ndodhi Stefanit. Klaus dhe Stefan janë në gjurmët e ujkut, por Jeremy nuk e kupton pse vazhdon të shohë fantazmat e Vicki dhe Anna.

The Vampire Diaries: 3×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×1 me Titra Shqip
Sep. 15, 2011
Shpërndarë0