Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

The Vampire Diaries 2009: 2x9

Katerina

Elena e gjen veten në rrezik kur kërkon informacion në lidhje me të kaluarën e Katherine. Duke e ditur që Stefan nuk do ta miratojë planin, Elena e bën Caroline të betohet se do ta mbajë sekretin. Bonnie dhe Jeremy takojnë një student të ri, Luka.

The Vampire Diaries: 2×9 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×9 me Titra Shqip
Nov. 11, 2010
Shpërndarë0