Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 2x8

Rose

Jeremy i jep një dorë Bonnie me një magji të vështirë, Stefan dhe Damon ndihmojnë Elena e cila është në telashe dhe ndërkohë ata mësojnë rreth vampirëve, njerëzve dhe ngjarjeve në të kaluarën. Duket gjithashtu se vëllezërit po arrijnë një lloj të ri mirëkuptimi.

The Vampire Diaries: 2×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×8 me Titra Shqip
Nov. 04, 2010
Shpërndarë0